Strop SMART

SMART jest płytą strunobetonową o szerokości 60 cm, którą można układać z samochody wyposażonego w lekki dźwig stylu HDS. Strop wykonany z paneli SMART wyróżnia się priorytetowo krótkim zdarza się, że montażu. Sam montaż stropy jest zwyczajny i nie zajmuje dużo czasu – do jego wykonania wystarczy dwóch pracowników, którzy mogą ułożyć strop jednej kondygnacji w dwie godziny!

Nadproża to jeden z elementów konstrukcyjnych naszego domu, którego wybór wymaga rozważnej decyzji. Czas ich instalacji decyduje o przyspieszeniu albo zwolnieniu tempa tworzenia, natomiast parametry obciążeniowe oraz dodatkowo rozpiętość wskazują na jakość produktu i użytą technologię.

strop

Pustaki szalunkowe usprawniają budowę , a ponadto skracają czas realizacji inwestycji, dzięki czemu redukują też jej koszty.

Stropy oparte na płytach strunobetonowych są w znaczącej liczbie sytuacji stosowane w budownictwie mieszkaniowym, efektywności publicznej a ostateczną za sprawą popularyzacji tej grupy produktów także w budownictwie jednorodzinnym. Zapewniają one dużą nośność, ponadto pozwalają bardzo szybko wznosić konstrukcje. Płyty strunobetonowe wyróżniają się wytrzymałością, która daje możliwość stropowania znacznych rozpiętości.

Strop TERIVA to jeden z w większości wypadków wykorzystywanych stropów gęstożebrowych. Jest to bardzo prosta konstrukcja złożona z belek kratownicowych , a ponadto pustaków keramzytowych albo betonowych TERIVA, której pełną sztywność nadaje warstwa betonu wylewanego na budowie. Ze względu na relatywnie niskie koszty oraz dodatkowo relatywnie łatwy montaż strop TERIVA w większości używa się w budownictwie jednorodzinnym.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s