Strop oparty na płytach strunobetonowych

SMART jest płytą strunobetonową o szerokości 60 cm, którą można układać z pojazdy samochodowe wyposażonego w lekki dźwig typu HDS. Strop wyprodukowany z paneli SMART charakteryzuje się wyjątkowo niezbyt długim nierzadko montażu. Sam montaż strop filigran jest zwykły i nie zajmuje dużo czasu – do jego wykonania wystarczy dwóch pracowników, którzy mogą ułożyć strop jednej kondygnacji w dwie godziny!

Nadproża strunobetonowe to jeden z elementów konstrukcyjnych naszego domu, którego wybór wymaga rozważnej decyzji. Czas ich instalacji decyduje o przyspieszeniu lub zwolnieniu tempa tworzenia, jednakże parametry obciążeniowe oraz dodatkowo rozpiętość wskazują na jakość produktu i użytą technikę.

construction-646460_640

Kształtki wieńcowe usprawniają budowę oraz dodatkowo skracają czas realizacji inwestycji, dzięki czemu redukują też jej koszty.

Strop oparty na płytach strunobetonowych są w znaczącej liczbie przypadków stosowane w budownictwie mieszkaniowym, funkcjonalności publicznej a ostateczną za sprawą popularyzacji tej grupy produktów również w budownictwie jednorodzinnym. Zapewniają one dużą nośność, ponadto pozwalają bardzo śpiesznie wznosić konstrukcje. Płyty kanałowe odróżniają się wytrzymałością, która daje sposobność stropowania znacznych rozpiętości.

Strop TERIVA to jeden z w większości sytuacji wykorzystywanych stropów gęstożebrowych. Jest to bardzo prosta konstrukcja złożona z belek kratownicowych , a ponadto pustaków keramzytowych albo betonowych TERIVA, której pełną sztywność nadaje warstwa betonu wylewanego na budowie. Ze względu na stosunkowo niskie koszty oraz dodatkowo relatywnie łatwy montaż strop TERIVA w większości wypadków wykorzystuje się w budownictwie jednorodzinnym.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s