Strop filigran

SMART jest płytą strunobetonową o szerokości 60 cm, którą można układać z auta wyposażonego w lekki dźwig rodzaju HDS. Strop wykonany z paneli SMART odznacza się wyjątkowo niezbyt długim nierzadko montażu. Sam montaż strop filigran jest zwykły i nie zajmuje dużo czasu – do jego wykonania wystarczy dwóch pracowników, którzy mogą ułożyć strop jednej kondygnacji w dwie godziny!

Nadproża strunobetonowe to jeden z elementów konstrukcyjnych naszego lokalu mieszkalnego, którego wybór wymaga rozważnej decyzji. Czas ich instalacji decyduje o przyspieszeniu lub zwolnieniu tempa tworzenia, jednakże parametry obciążeniowe , a dodatkowo rozpiętość wskazują na jakość produktu i użytą technologię.
Pustaki szalunkowe usprawniają budowę oraz skracają czas realizacji inwestycji, dzięki czemu redukują również jej koszty.

site-1364677_640

Stropy oparte o płyty kanałowe są w znaczącej liczbie przypadków stosowane w budownictwie mieszkaniowym, efektywności publicznej a finalną za sprawą popularyzacji tej grupy towarów również w budownictwie jednorodzinnym. Gwarantują one dużą nośność, oprócz tego pozwalają bardzo śpiesznie wznosić konstrukcje. Płyty stropowe charakteryzują się wytrzymałością, która daje sposobność stropowania znacznych rozpiętości.

Strop TERIVA to jeden z w ogromnej liczbie przypadków używanych stropów gęstożebrowych. Jest to bardzo prosta konstrukcja złożona z belek kratownicowych oraz dodatkowo pustaków keramzytowych lub betonowych TERIVA, której pełną sztywność nadaje warstwa betonu wylewanego na budowie. Ze względu na relatywnie przystępna cena oraz dodatkowo relatywnie łatwy montaż strop TERIVA w znaczącej liczbie sytuacji stosuje się w budownictwie jednorodzinnym.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s